top article

Δημοφιλέστερα άρθρα

  1. Ζώδια: Εβδομαδιαίες προβλέψεις Ζώδια: Εβδομαδιαίες προβλέψεις
  2. Αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος να ξεπεράσεις ένα χωρισμό Αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος να ξεπεράσεις ένα χωρισμό
  3. Πώς να μην νιώθεις εξαντλημένη στο τέλος της εβδομάδας Πώς να μην νιώθεις εξαντλημένη στο τέλος της εβδομάδας
  4. Οι εμφανίσεις της Jennifer Aniston επαναπροσδιορίζουν τον μινιμαλισμό Οι εμφανίσεις της Jennifer Aniston επαναπροσδιορίζουν τον μινιμαλισμό
  5. Grace Kelly: 10 φωτογραφίες από το Pinterest που αποδεικνύουν το ασύγκριτο στυλ της Grace Kelly: 10 φωτογραφίες από το Pinterest που αποδεικνύουν το ασύγκριτο στυλ της
  6. Δευτέρα: 10+1 τρόποι για να γίνει η πιο εύκολη ημέρα της εβδομάδας Δευτέρα: 10+1 τρόποι για να γίνει η πιο εύκολη ημέρα της εβδομάδας
  7. Detox Now: 6 Tips Καθημερινής Αποτοξίνωσης Detox Now: 6 Tips Καθημερινής Αποτοξίνωσης
  8. Δεκαοκτώ ρομαντικά πράγματα για να κάνεις το Σαββατοκύριακο Δεκαοκτώ ρομαντικά πράγματα για να κάνεις το Σαββατοκύριακο
  9. 9 τρόποι για να αναβαθμίσεις το κρεβάτι σου (και να θέλεις να κοιμάσαι ακόμα περισσότερο) 9 τρόποι για να αναβαθμίσεις το κρεβάτι σου (και να θέλεις να κοιμάσαι ακόμα περισσότερο)
  10. 5 φυσικοί τρόποι να καταπολεμήσεις την αϋπνία 5 φυσικοί τρόποι να καταπολεμήσεις την αϋπνία
  11. Καμία δεν φορά το total black όπως η Kate Moss Καμία δεν φορά το total black όπως η Kate Moss
  12. Πώς θα παραμείνεις υγιής όταν δεν σου αρέσει η γυμναστική Πώς θα παραμείνεις υγιής όταν δεν σου αρέσει η γυμναστική
  13. Μισείς την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου; Αυτά τα γλυκά θα σε κάνουν να αναθεωρήσεις! Μισείς την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου; Αυτά τα γλυκά θα σε κάνουν να αναθεωρήσεις!
  14. Τα ωραιότερα κόκκινα φορέματα που είδαμε στο red carpet Τα ωραιότερα κόκκινα φορέματα που είδαμε στο red carpet

Η Ημέρα των Ευχαριστιών γιορτάζεται όπως κάθε χρόνο την τελευταία Πέμπτη του Νοεμβρίου και σηματοδοτεί την έναρξη της εορταστικής περιόδου. Αποτελεί μία γιορτή ιδιαίτερα σημαντική για τους Αμερικανούς καθώς προωθεί το αίσθημα της αγάπης και της ευγνωμοσύνης. Μετά την καθιερωμένη φαντασμαγορική παρέλαση του πολυκαταστήματος Macy's στη Νέα Υόρκη οι celebrities γιόρτασαν μαζί με αγαπημένα πρόσωπα και τις οικογένειές τους. Πρωταγωνιστές του εορταστικού δείπνου η γεμιστή γαλοπούλα με cranberry sauce και πουρέ πατάτας, κολοκυθόπιτες και λαχανάκια Βρυξελλών.

Το Instagram γέμισε ξανά φωτογραφίες με λαχταριστά πιάτα, προετοιμασίες στην κουζίνα καθώς και πολλά throwbacks με συγκινητικά μηνύματα. Η Jennifer Aniston ετοίμασε enchiladas για το πάρτι του Jimmy Kimmel, η Reese Whitherspoon είχε δικαιωματικά το πιο chic εορταστικό τραπέζι, οι Obamas ευχήθηκαν από την Χαβάη ενώ ο Jimmy Fallon σέρβιρε πρωινό με τον οργανισμό Food Bank For New York City που προσφέρει γεύματα σε αστέγους.

Ακολουθούν παρακάτω οι καλύτερες αναρτήσεις των celebrities στο Instagram για την Ημέρα των Ευχαριστιών 2019:

Jennifer Aniston

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ok, @jimmykimmel... here are your f*%king Friendsgiving enchiladas.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Aniston (@jenniferaniston) στις

Jimmy Fallon

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you everyone for letting me volunteer with @foodbank4nyc Community Kitchen in Harlem, a partner of @feedingamerica. You are all angels for what you do. It feels SO good to me to give back even just a little and get some smiles early in the morning. And I’m ALWAYS down for a selfie if you ask me. We served 111 hot breakfasts yesterday! #HappyThanksgiving #FeedingAmerica

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jimmy Fallon (@jimmyfallon) στις

Karlie Kloss

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dressed to @express my love of toffee 👩‍🍳

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Karlie Kloss (@karliekloss) στις

Michelle & Barack Obama

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Michelle Obama (@michelleobama) στις

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today, we give thanks for our blessings, give back to those around us, and enjoy some time — and turkey, and maybe a little football — with the ones we love. From the Obama family to yours, Happy Thanksgiving.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Barack Obama (@barackobama) στις

Ryan Reynolds

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aviation #IsTheNewGravy . Art: @mutant101 @aviationgin #aviationowner

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ryan Reynolds (@vancityreynolds) στις

Reese Whitherspoon

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gratitude is when someone else cooks while you open the wine... 🦃🍷Happy Thanksgiving, folks! Thankful for this fun, supportive, meme-loving community ❤️ #thanksgiving

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

Cindy Crawford

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing you and yours a happy Thanksgiving... I’m thankful for these guys and so much more ❤️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cindy Crawford (@cindycrawford) στις

Sarah Jessica Parker

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From our gathering. To yours. Near and far. May you be well fed, surrounded by folks you love, who love you and plenty of willing and helpful hands to clear. Happy Thanksgiving. X, SJ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη SJP (@sarahjessicaparker) στις

Olivia Palermo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Thanksgiving from Mr. Butler! 💕

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Palermo (@oliviapalermo) στις

Tracee Ellis Ross

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mac n Cheese, Greens and Hot Water Cornbread !!! Happy almost Thanksgiving!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Tracee Ellis Ross (@traceeellisross) στις

Lily Aldridge

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Thanksgiving ❤️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lily Aldridge (@lilyaldridge) στις

Οικογένεια Beckham

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Happy Thanksgiving to all those celebrating today 🇺🇸 Kisses from us all xxx

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Victoria Beckham (@victoriabeckham) στις

Kate Bosworth

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Truly, I woke up like this 😆 Beyond grateful for LOVE. Happy Thanksgiving everyone, I am wishing you the very best today + always. 🙏🏻💛

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Bosworth (@katebosworth) στις

Jennifer Lopez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

So grateful today and everyday! Blessings...🧡💛🍁🦃. HAPPY THANKSGIVING EVERYONE!!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Lopez (@jlo) στις

Kate Hudson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This crew is truly something to be thankful for 🙏 I’m deeply grateful for my beautiful family 💫 🍁HAPPY THANKSGIVING EVERYONE 🍁

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Hudson (@katehudson) στις

Δες επίσης: Friends Thanksgiving: Τα καλύτερα επεισόδια της αγαπημένης τηλεοπτικής σειράς

Ιούλιος 2018

>