top article
κεντρική φωτογραφία: Kensington Royal Instagram

Την γιορτή του Πατέρα που γιορτάζεται κάθε χρόνο την τρίτη Κυριακή του Ιουνίου θέλησαν να τιμήσουν οι celebrities. Φέτος, γιορτάστηκε στις 21 Ιουνίου και όπως ήταν φυσικό το Instagram γέμισε με αξιολάτρευτα στιγμιότυπα και τρυφερές ευχές.

Ο λογαριασμός του Kensington Royal μοιράστηκε δύο νέες φωτογραφίες του πρίγκιπα William με τα τρία του παιδιά, τραβηγμένες από την Kate Middleton, αλλά και μία με τον πρίγκιπα Κάρολο, η Zoë Kravitz ανάρτησε ένα υπέροχο trowback στιγμιότυπο με τον Lenny Kravitz ενώ η Gigi Hadid, η οποία θα φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί, έδειξε την αγάπη της στον πατέρα της, Mohamed Hadid.

Ακολουθούν παρακάτω οι πιο τρυφερές αναρτήσεις:

Jessica Biel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Chrissy Teigen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Willow Smith

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ∴ WILLOW ∴ (@willowsmith) on

Gigi Hadid

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Πρίγκιπας William

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Drake

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

David Beckham

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Victoria Beckham

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Goldie Hawn

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goldie Hawn (@goldiehawn) on

Reese Whitherspoon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Zoë Kravitz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Mandy Moore

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm) on

Ιούλιος 2018

>