top article

Μπορούμε πιθανώς όλοι να συμφωνήσουμε ότι το 2020 δεν ήταν η καλύτερη χρονιά που έχουμε να θυμόμαστε. Η φετινή περίοδος των γιορτών είναι σίγουρα διαφορετική από τις προηγούμενες, όμως οι celebrities μοιράστηκαν στο Instagram τις καλύτερες ευχές τους για τα Χριστούγεννα, μαζί με φωτογραφίες από αναιδή ξωτικά, ανεπιτυχείς στιγμές με το έλκηθρο και κομψές διακοσμήσεις. Δες παρακάτω πώς γιορτάζουν μερικοί από τους αγαπημένους σας celebrities τα πρωτοφανή Χριστούγεννα του 2020.

Victoria Beckham

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Η οικογένεια Beckham φοράει τις πιτζάμες της και εύχεται χρόνια πολλά.

Mariah Carey

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Mariah Carey (@mariahcarey)

"Μία μέρα μέχρι τα Χριστούγεννα. Μείνετε όλοι ασφαλείς" έγραψε η τραγουδίστρια.

Kate Hudson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Hudson (@katehudson)

"Αγάπη παντού🎄 #happyeveofeve", έγραψε η ηθοποιός, στη φωτογραφία που μοιράστηκε με τα παιδιά της.

Kim Kardashian West

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Η Kim K σε ένα οικογενειακό στιγμιότυπο.

Chrissy Teigen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη chrissy teigen (@chrissyteigen)

Η Chrissy Teigen μοιράζεται τη νέα της αγάπη για τους κρυστάλλους.

Halle Berry

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Halle Berry (@halleberry)

"🙄#TisTheSeasonToBeNaughty." λέει η Halle Berry δηλώνοντας πώς το ξωτικό είναι το ίδιο εκνευρισμένο με την κατάσταση.

Gabrielle Union

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gabrielle Union-Wade (@gabunion)

"Φαίνεται ότι ο @kaaviajames δεν είναι fan του έλκυθρου! 🤣🤣🤣🎄#BackyardBoogie."

Katy Perry

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη KATY PERRY (@katyperry)

Η Katy Perry μοιράζει χαμόγελα και ευχές.

Leah Remini

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Leah Remini (@leahremini)

"Και το καλύτερο στολίδι του χριστουγεννιάτικου δέντρου πάει στο..."

Cardi B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cardi B (@iamcardib)

"Πραγματικά δεν πιστεύω ότι αυτό είναι το σπίτι μου. Είμαι περήφανη για μας κάθε φορά που είμαι εδώ. Συγχωρήστε μου την ακαστασία με το χαρτί περιτυλίγματος".

Πηγή: Harpersbazaar.gr

Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις

Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για Mόδα, Ομορφιά, Συγχρονη Ζωή, Πολιτισμό, Design και Γαστρονομία στο madamefigaro.gr

Ιούλιος 2018

>